Apie projektą

„Sėkmės inkilėlis“ padėjo sukurti jau ne vieną sėkmės istoriją. Tai Vilniaus Geležinio Vilko Rotaract klubo projektas, padedantis jauniesiems Lietuvos talentams augti. Nuo 2013-ųjų vykstantis Vilniaus Geležinio Vilko Rotaract klubo inicijuotas kasmetinis renginys jau yra tapęs gražia tradicija ir galimybe prisidėti ne tik prie Vilniaus bei kitų miestų parkų aplinkos puoselėjimo, bet ir aktyvaus ir talentingo Lietuvos jaunimo skatinimo.

Kaip tai vyksta? Kiekvieną pavasarį šimtai žmonių, įmonių bei asociacijų įsigydami „Sėkmės inkilėlį“ ar „Sėkmės apyrankę“ prisideda prie projekto fondo, iš kurio yra remiami jaunieji Lietuvos talentai – dainininkai, mokslininkai, sportininkai, dailininkai ir kiti aktyvūs jauni žmonės. Už surinktas lėšas yra perkami instrumentai, dailės priemonės, finansuojami tarptautiniai konkursai ir teikiama kita parama, kuri leidžia talentams skleistis.

Susidomėjai? Paremk projektą įsigydamas savo Sėkmės inkilėlį ar apyrankę. Fiziniai asmenys įsigyti gali ČIA. Juridiniai asmenys įsigyti gali ČIA.

Turi klausimų? Susisiek su mumis ČIA.

Esi talentingas jaunas žmogus ir tau reikalinga parama? Užpildyk paraiškos formą ČIA.